Eclipse MT2 месо тело Counterbore Носителот W/За 1 1/16 О Д Главата 3/16 Пилот Дупка - MB3067BMIN

Eclipse MT2 месо тело Counterbore Носителот W/За 1 1/16 О Д Главата 3/16 Пилот Дупка - MB3067BMIN

Това е достапна
DEN 2100.00
Количината на стоката:

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 1 1/16 О Д / МТ#2 месо тело / 3/16 ПИЛОТ ДУПКА / 119 / 1 H-M2 MANUFACTURER / БРЕНД : ECLIPSE ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : FR-4-3-C-4.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата