Едноставна Движат Метал Следи Столб Стојат и Компјутер Биро Организатор со Фиока, Црна

Едноставна Движат Метал Следи Столб Стојат и Компјутер Биро Организатор со Фиока, Црна

Това е достапна
DEN 623.28
Количината на стоката:

【Следи застане/стој】го Прави идеален за сите компјутери, монитори и лап-топ компјутери, одлични за употреба дома, во канцеларија или дом, канцеларија. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】Покренува вашиот монитор до око ниво за удобно ергономски гледање искуство, олеснување на притисокот на вратот, рамото и назад, како и подобрување на ефикасноста на работата. 【ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】ИЗГРАДЕНА-ВО лизгачки фиока & 4 Страна Складирање Џебови Две страни прегради се совршени за организирање на канцелариски материјали и прибор за повеќе продуктивни и чисти работна средина. 【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА & СТАБИЛНА】се Повлече Лизгачки Фиока за додавање на повеќе екстра простор за големи објекти како што се големи игри тастатура, Xbox конзола, кабел кутија итн.Против пролизгување вшмукување чаша на дното за да се обезбеди стабилност кога си работат. 【Димензија】19.25"L x 10.25"W x 5.125"H. Точка Пакет Количина : 1 | Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата