АЦИ 173690 Шофершајбната за Миење Пумпа

АЦИ 173690 Шофершајбната за Миење Пумпа

Това е достапна
DEN 1022.40
Количината на стоката:

Конструиран да одговара на оригинална опрема за миење пумпи.Дизајниран за да ги собере оригиналните шофершајбната за миење пумпа.Вклучува адаптер млазницата.Доаѓа со 2 млазници.АЦИ шофершајбната за миење пумпи се произведени да ги исполнуваат или надминуваат оригинална опрема за перформанси.На квалитет, издржливост и сигурност на сите производи што се поддржани од страна на над 35 години за извонредност во вратата компоненти на системот искуство и know how.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата