Medalight Зума SV3 Слајд Гледачот Пакет со Адаптер и Ткаенина за Чистење

Medalight Зума SV3 Слајд Гледачот Пакет со Адаптер и Ткаенина за Чистење

Това е достапна
DEN 1054.80
Количината на стоката:

Вклучува : SV-3 Придвижете Гледачот + AC Адаптер + The Imaging World Микрофибер Крпа за Чистење.Одговара на 35mm Филм Ленти и 2 x 2" Slides - 3x Зголемување Фактор.Светла и Дури и Осветлување, Не Боја Екипа.Вадење на Копчето и Собирање на Послужавник - Стаклена Леќа.Користи Четири Корисник-Испорачува АА Батерии или Вклучени Адаптер.Приказ на вашите слајдови и филмски ленти со SL-SV3 LED Слајд Гледачот од Точка Линија.Оваа десктоп слајд гледачот се вклопува 35mm филм ленти и 2 x 2" слајдови и карактеристики стаклена леќа способен за 3x зголемување, па можете да ги видите вашите слики во остри детали.LED светлата тоа се користи бел ден-балансиран и не предизвика силна боја фрлија дека блескаво светилки се направи, обезбедување светла и дури и осветлување дека е добро прилагодени за гледање фотографии.Мал копчето на страна се користи за вадење на вашите слајдови, и им овозможува да оџакот на собирање фах па можете да ги преземат сите нив заедно откако ќе се направи гледање.На SL-SV3 слајд гледачот се напојува со четири корисникот снабдени батерии и, исто така може да се прифати изборен 110 V адаптер.Ги прифаќа и двете 35mm филм ленти и 2 x 2" слајдови 3x зголемување и LED осветлување за чистење на гледање на вашите фотографии Вадење на копчето испраќа слајдови за да колекција фах по употребата Напојува од страна на корисникот-испорачува АА батерии или изборен AC адаптер.Ве молиме забелешка : 2x2 слајдовите треба да биде вметната на задната страна на гледачот, видете третиот производ слика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата