Да Трки 4mm Алуминиумски Тркала Страната Заклучување Орев 4pcs За РК Автомобил Црна #YA-0448BK

Да Трки 4mm Алуминиумски Тркала Страната Заклучување Орев 4pcs За РК Автомобил Црна YA-0448BK

Това е достапна
DEN 301.20
Количината на стоката:

За : 1/10 РК.Материјал : Алуминиум.Боја : Црна.Да Трки 4mm Алуминиумски Тркала Страната Заклучување Орев (4 парчиња).Опис : Ова е Да Трки 4mm Алуминиумски Тркала Страната Заклучување Орев 4pcs За РК Автомобил.Овие висока прецизност и реални тркала ореви се flanged и knurled за заклучување безбедност и функција светлина-тежина дизајн.Функција : За : 1/10 РК Материјал : Алуминиум Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата