erddcbb 3D Животните Глава Ѕид Симпатична Полнети Ѕид Виси Играчки Детска Соба Животинско Ѕид Скулптури Жирафа & Зебра,2 парчиња

erddcbb 3D Животните Глава Ѕид Симпатична Полнети Ѕид Виси Играчки Детска Соба Животинско Ѕид Скулптури Жирафа & Зебра,2 парчиња

Това е достапна
DEN 1156.80
Количината на стоката:

Возраст Опсег : 5-7 Години,Раѓање~24 Месеци,2-4 Години,повеќе од 14 години,Grownups,8~13 Години.Предупредување : не оган.Фил : PP Памук. 2 Парчиња Ѕид Виси : 1 Buc Жирафа и 1 Buc Зебра.Тема : Животни и Природа.животните глава ѕид полнети : animal глава ѕид hanginganimal глава ѕид детска соба : 3d животинско главата wallanimal главата кадифен : полнети ѕид animalsplush ѕид на животните : animal ѕид sculpturesstuffed животни kawaii : animal ѕид mountnursery ѕид виси : animal глава ѕид оркестарот nursery Name : кадифен ѕид decoration Size : жирафа : 52x30cm Material : Cottoncolour : Жирафа & Zebra Package Содржина : 2 * на Животните Глава Ѕид Hanging Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата