Durex Тропски Вкус На Латекс Кондоми-12 Count

Durex Тропски Вкус На Латекс Кондоми-12 Count

Това е достапна
DEN 2030.40
Количината на стоката:

Возбудлива Комбинација на Вкус и Боја.Пакет Содржи : 12 Подмачкано Латекс Кондомите.Забелешка : ве Молиме погледнете во пакет за сите безбедносни предупредувања и упатства.Сликата обезбедена е за повикување само.Ве молиме имајте во предвид дека производителот може да се промени пакување и затоа објектот ќе примите може да изгледа малку поинаква.Ве молиме контактирајте ALLThat UNeed ако имате конкретни прашања пред купување.Durex Тропски Кондоми се мулти-обоени со неколку возбудливи вкусови и мириси за дополнителна возбуда помеѓу вас и вашиот партнер.Секој кондом е по електронски пат на тестови за сигурноста.Тоа е зошто Дурекс кондомите не само да ги исполнат светски стандарди за квалитет, тие го надминуваат нив.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата