Belle Poque Жените Midi Висока Половината Канцеларија Еластичен Молив Здолниште со Лак-Јазол BP587

Belle Poque Жените Midi Висока Половината Канцеларија Еластичен Молив Здолниште со Лак-Јазол BP587

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 74% Rayon, 24.4% Најлон, 1.6% Spandex.Патент затворање.Оваа здолништа има висок wiast дизајн за да се направи да изгледате витки.Со bowknot украсени на предната страна, тоа е класичен домот здолниште.Молив здолниште е добро еластичен, одговара многу добро.Ова класично здолниште е совршен за статистика, формална вечера, забава, итн.Совет : на Клиентите рефлектира мал,ве молиме цел еден големина копија од вашата вообичаена големина според големината на табелата.Здолниште е и еластична.Pleated дизајн на база на hemline.Лак-јазли и kickpleats украсени.Колковите завиткани силуета.Не само flaterring но исто така и симпатична.Погоден за вокација, саем, коктел, матурска, канцеларија, работа, секојдневен, канцеларија, итн.Нашите молив здолништа се и врзување и удобно, па никогаш не ќе мора да се жртвува вашето чувство за стил за вашето ниво на удобност.Секојдневно се Прашувам Класичен Bodycon Молив Здолниште е подготвен да работи својата магија за вашата гардероба!.Кој е елегантен, секси и vampy.. ?Ти, кога се носи оваа прекрасна!Оваа опремени убавина се носи во половината и функции 2 радосна kickpleats со лак детали на предната и 1 на задната страна за вистинска "сите очи на што изгледа".Направени од цврст, памук комбинација со светло се водат дека прегратки вашите облини.Секоја жена која се добива дека саканата hourglass фигура во ова здолниште.Здолниште Стил : гроздобер style Length : Подолу Knee Dress Затворање : Скриен патент во задниот, тоа е лесно да се стави на страна на yourself Care и Чистење : Рака Мие ЛАДНО, Ниско ниво на Железо, ако Necessary Occasions : Дневна Повик, Канцеларија , Партија, саем, Коктел, и Друга Прилика.Облека Совет : не кајгана.Не машина за миење.Не Железо.Ако имате пеглање барање,ве молиме железо тоа во многу ниски температури и да се грижи за тоа.Здолниште е добро elastic Pleated дизајн на база на hemline Bow-јазли и kickpleats embellished Hips завиткани силуета.Не само flaterring но исто така и симпатична.Погоден за вокација, саем, коктел, матурска, канцеларија, работа, секојдневен, канцеларија, итн.Нашите молив здолништа се и врзување и удобно, па никогаш не ќе мора да се жртвува вашето чувство за стил за вашето ниво на удобност.Секојдневно се Прашувам Класичен Bodycon Молив Здолниште е подготвен да работи својата магија за вашата гардероба!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата