Bunny Хор Божиќ Чорапи, 4 Парчиња 18 инчи Сина Mercerized Сомот со Сребро Sequin Снегулка за Семеен Празник Божиќ Партија Декорации

Bunny Хор Божиќ Чорапи, 4 Парчиња 18 инчи Сина Mercerized Сомот со Сребро Sequin Снегулка за Семеен Празник Божиќ Партија Декорации

Това е достапна
DEN 664.80
Количината на стоката:

ПАРИЧНА КАЗНА ВЕЗОВИ ДИЗАЈН.Извезена Сребро sequin снегулки.Донесе празник шарм со кадифен порибување со класичен сребро снегулка да направи топло луксузни Божиќ чувство.ВИСОК КВАЛИТЕТ mercerized кадифени ткаенини, мека комфорни и издржливи.Се направи совршен завршувањето на допир да вашиот дом оркестарот.СИЛНА & ТРАЈНИ.Двоен слој поставата порибување на ткаенината дизајн.Дебела & здрав.Последната за годините што доаѓаат.ГОЛЕМ 18" ГОЛЕМИНА.Секој Божиќ порибување има 4" лента висат јамка за лесно екранот. 18-1/2" дијагонала во најширока точка.Со врвот отворање е 6-1/2" широк.Подготвени да се полнети со добрите подароци за целото семејство.Можете да додадете имиња на врвот и пети со embroider или сјајот лепак.Се прилагодите на нив во уникатен чорапи за кучиња и мачки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата