WONINOUT Goose Надолу Пердув Перници Кралицата Големина на 2 Пакет-Луксузен Хотел Пердув Надолу Мек Кревет Перница за Спиење-Најдобри Фирма Противалергиски Памук Покрие

WONINOUT Goose Надолу Пердув Перници Кралицата Големина на 2 Пакет-Луксузен Хотел Пердув Надолу Мек Кревет Перница за Спиење-Најдобри

Това е достапна
DEN 647.52
Количината на стоката:

ВИСОКО КВАЛИТЕТНО ПРИРОДНО-ПОПОЛНЕТИ – 100% Goose Надолу, Пердуви додатен е природно направени.Тоа е дише и меки за подобрување на спиењето.Идеален за секој во потрага за добар квалитет спиење, утеха и поддршка.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ПОЗИЦИИ – Овие средна густина перници се специјално дизајнирани за да се обезбеди удобност на вашата глава и врат со потребната поддршка, almohadas став dormer е првиот избор за страна грб на стомак прагови.BSET ТКАЕНИНА-На quilted памук маска направена од памук и Надолу Алтернативни можат ефикасно да се заштити внатрешната лицето од goose надолу и goose пердуви.Гем во облик на quilting модел е совршен и луксузен.СЕКОЈДНЕВНО ОДРЖУВАЊЕ-Кога ќе го извади на вакуум печат прв пат, можете да трипер вашата перница со вашата рака да се направи тоа брзо да се вратите на оригиналната форма, и почекајте 30 минути за подобри резултати.Ние препорачуваме давајќи им 2-3 часа на сонцето сушење редовно за повеќе одржливо користење.ЖИВОТ ВРЕМЕ ГАРАНЦИЈА-Овие се Стандардна Големина (20*26 инчи) и се нудат во Goose пердув и Надолу Пакување од 2. Лесно се Грижи Машина Мие со Ладна Вода.WONINOUT Пердув и Надолу Перници Пак се поддржани од страна на Доживотна Гаранција против Производствени Дефекти.Перат Лесно Нега : WONINOUT Произведува Производи со Екстремни Грижа и Секогаш се Добредојдени сите Предлози, Но ако Не Ви се допаѓа Производот можете лесно може да се врати неа за користење на нашата Кавга Слободен Политика на Враќање.Пакување од 2. Прифатлива.Деликатна пакување.Најдобар подарок.WONINOUT компанија фокусирани на човековите спиење квалитет, кои се наоѓаат во цела спиење, перница може да обезбеди висок квалитет на перница од просечната повеќе од 30% од длабок сон, следното утро повеќе полн со дух, за семејствата на здрав сон од WONINOUT.WONINOUT перници имаат мека кожа-friendly школка, умерена поддршка и се враќа, доволно breathability без чувство на притисок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата