Motegi Трки MR116 Сјај Црна Тркала Со Машински Прирабница (18x8/5x105, 114.3 мм, +45mm форумот)

Motegi Трки MR116 Сјај Црна Тркала Со Машински Прирабница (18x8/5x105, 114.3 мм, +45mm форумот)

Това е достапна
DEN 1622.40
Количината на стоката:

Достапни во 15" 16" и 17" и 18" дијаметри со различни ширини и off-сетови.Сјај црна насликани заврши со машински прирабница и центар капа.Цел живот структурни и една година заврши гаранција против пилинг или укинување на финиш.Повлечи ореви не се опфатени со тркала купување.Сликите се со цел да се покаже стилот на воланот не е нужно топ моделот, – ве молиме погледнете на спецификација на производот подолу за точни информации за производот.Преку технички партнерствата со водечки професионален тркачки тимови, Motegi Трки тркала се инспирирани од перформансите.Motegi Дербито беше замислен да се развие најсовремени перформанси тркала преку иновации во дизајн и инженеринг.Преку развојот на високо-квалитетни тркала, кои ги нудиме на нашите барајќи клиенти производ кој обезбедува крајната перформанси во racetracks и на улица.Нашата технологија и дизајн следи вистинската филозофија на чиста изведба, овозможувајќи форма на тркалото да се следи функцијата е потребно за да се успее во различни трки средини.Без оглед на вашата страст во изведба автомобилската е, Motegi Трки е вашиот партнер во извршување на автентични перформанси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата