Lunarable Multicolor Лице Маски Сет на 10

Lunarable Multicolor Лице Маски Сет на 10

Това е достапна
DEN 287.52
Количината на стоката:

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА - 7.09" ДОЛГО X 3.74" ШИРОК.Прашина доказ маска со живи печати.МАСКА ЗА ПАКУВАЊЕ ОД 10 ПАРЧИЊА.ФУНКЦИИ - Различни бои.Има еластична слушалка.Носот и устата се покријат.Заштитни.НАПРАВЕНИ ОД Високо квалитетни %100 микрофибер материјал.Се водат дизајн.Мека на допир материјал.ЛЕСНО е ГРИЖА - Перат.Смели бои и јасна слика.За ладно и топло време.Една големина одговара на сите.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост се наменети за миење и го користат тоа со свежи се чувствуваат во секое време.Овие маски се направени од високо-квалитет микрофибер, тоа е нежна и мека на вашата кожа.Овие перат и еднократно микрофибер материјал маски се потрајни од памук маски.И, исто така, неговите отпечатоци се многу повеќе да се забавуваат против обична или празно маски.Може да се најде модел за сечиј вкус, за мажите, жените и децата.Можете да изберете помеѓу десетици различни модели и темно исто така, а да оди во шопинг, книжарница, самопослуга, на вашиот пријател, земајќи го вашето куче на прошетка.Како да се користат овие маски : -Отворете го маска, место на лицето маска на лицето. -Висат на ушите со еластична earloops. -Прилагодување на маска за да целосно се покрива устата и носот.Големина : Една Големина | Боја : Црвена Сина Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата