Црна и Бела Шарени Десерт Плоча (50 плочи) Свадба и Партиски Материјали

Црна и Бела Шарени Десерт Плоча (50 плочи) Свадба и Партиски Материјали

Това е достапна
DEN 523.44
Количината на стоката:

Овие Црно-Бели Шарени Десерт Плочи се само правото големина за роденденската торта, сладолед и повеќе од вашиот сладок третира.Совршен прилог на вашата партија материјали, овие хартија десерт плочи се мора да се има за роденден партии, свадба приеми, бебето тушеви и вашиот следен црно-бела тема партија. 50 плочи.Големина : 7 1/4".Овие Црно-Бели Шарени Десерт Плочи се само правото големина за роденденската торта, сладолед и повеќе од вашиот сладок третира.Совршен прилог на вашата партија материјали, овие хартија десерт плочи се мора да се има за роденден партии, свадба приеми, црна и бела тематски забави и други настани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата