Loctite Анти-ги искористи Храна Метал-Слободен 32 оз

Loctite Анти-ги искористи Храна Метал-Слободен 32 оз

Това е достапна
DEN 2119.20
Количината на стоката:

Цена За : Секоја Серија : LB 8014 Мин.Оперативен Темп. : -20 Степени F Стандарди : NSF-H1, CFIA Објект : Анти ги искористи Соединение VOC Содржина : Поголема Од 3 % Апликација : да се Спречи Напад, Galling, И Триење На Нерѓосувачки Челик И Други Метални Делови Боја : Бела Специфична Тежина : 1.18 Лубрикант NSF Оценка : H1 Храна Одделение Max.Оперативен Темп. : 750 Степени F Физичка Форма : Paste.Net Тежина : 32 оз.Сад Големина : 32 оз.Сад Тип : Може да Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Anti-ги искористи Соединение, Храна Одделение Метал-Бесплатно, 2 lb.Да, Големина/Нето Тежина (Мл.) 32.03, Темп.Опсег (F) До 750, Флеш Точка (F) 310, Специфична Гравитација 1.17999, Не Содржи VOC, Филм Вид Паста, Барањето се Спречи Напад, Galling, И Триење На Нерѓосувачки Челик И Други Метални Делови, К Вредност = 0.13, Стандарди NSF-H1, CFIA '.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата