TokeShimi 48 x 36 Инчи LED позадинско осветлување Огледало Бања Огледало со Светла Бања Суета Огледало Големи Dimmable Ѕид Монтирани Бања Огледало Анти-Магла Огледало Шминка с?

TokeShimi 48 x 36 Инчи LED позадинско осветлување Огледало Бања Огледало со Светла Бања Суета Огледало Големи Dimmable Ѕид Монтирани

Това е достапна
DEN 1048.80
Количината на стоката:

Анти-магла. 5mm квалитет стакло со сребрена облога, бакар слободни и еколошки. 3884~10218 Висока Lumens.Оваа бања led огледало ќе биде поефикасно да го вклучите defogging функција пред да донесе туш.Приклучок и завртки вклучени, лесна инсталација.Одличен Систем.Оваа бања led огледало ќе биде поефикасно да го вклучите defogging функција пред да донесе туш.CRI 90+ high-definition слика.Вграден-во анти-магла функција значи дека нема потреба постојано да се третираат вашите ретровизори со магла слободни спреј, или исплакнете ги повеќе пати на туш.Хоризонтално или Вертикално.Производ параметар : .Позадинско осветлување суета огледало може да биде поставена хоризонтално или вертикално, во зависност од вашиот пристап, кој е лесно да се инсталира.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата