Colby&Co Чист Природен Памук, Без Синтетички Влакна, Не-ГМО, Унисекс, Марами - Мулти Бои/Стилови

Colby&Co Чист Природен Памук, Без Синтетички Влакна, Не-ГМО, Унисекс, Марами - Мулти Бои/Стилови

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

100% Памук.Рака Мие/Сув. 100% Чиста Чист Природен Памук Марами.Не-ГМО.Цврсти Бои.Секое Парче е Уникатен, Модерен и Убаво Направен.Рака Обоена.Едноставен и Уметнички, Патување Подготвени, Многу Користи!.Неутрален Цврсти Бои за да Одговара на Било Облека.Носи Добро.Одлична Вредност!Види Colby&Ко за Дополнителни Бои и Стилови.Овие се убаво направен од 100% памук, марами и не-ГМО - едноставен и уметнички, модерна, патување подготвени, носи добро - зачин до било облека, совршен за сите годишни времиња - лесна и воздушеста - мека чувствуваат/текстура, рака мие, висат да се исуши.Секое парче е уникатен и рачно боени, бои може да се покаже диференцијални поради осветлување/фотографии, увезуваат, долго марами, 80"x35", големини може да се разликуваат на должина.Може да се користи за многу апликации ********** За Colby&Co : Ние сме компанија која е посветена и посветени да им понуди производи со исклучителен квалитет и вредност заедно со одличен услуги на клиентите и поддршка.Ние ги цениме вашите повратни информации и сакате да се обезбеди на вашето задоволство.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви информации.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата