DJ Режим НА Т Кошула Облека Подарок За Диск Џокеј Мажи & Жени

DJ Режим НА Т Кошула Облека Подарок За Диск Џокеј Мажи & Жени

Това е достапна
DEN 1958.40
Количината на стоката:

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Движете десно!Носете кошулата и ги споделите со вашите DJ режим да биде ВКЛУЧЕН!Оваа tee е кул да се откажат за радио dj, студио dj, клуб dj, резидент диџеј, мобилни dj, turntablist и музички продуцент диск jockeys.Оваа маица која има еден удар на допир копче е совршен за куќа, транс, dubstep, бас, замка или хип хоп клуб диск џокеј и друга електронска денс музика dj-и.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Движете десно!Носете кошулата и ги споделите со вашите DJ режим да биде ВКЛУЧЕН!Оваа tee е кул да се откажат за радио dj, студио dj, клуб dj, резидент диџеј, мобилни dj, turntablist и музички продуцент диск jockeys.Оваа маица која има еден удар на допир копче е совршен за куќа, транс, dubstep, бас, замка или хип хоп клуб диск џокеј и друга електронска денс музика dj-и.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата