Eylar Мали 10.62 Длабоко Опрема, Опрема, Тешко Камера Случај Водоотпорен со Пена (Црна) TSA Стандарди

Eylar Мали 10.62 Длабоко Опрема, Опрема, Тешко Камера Случај Водоотпорен со Пена (Црна) TSA Стандарди

Това е достапна
DEN 959.76
Количината на стоката:

Димензии Надворешни : 10.62" x 9.68" x 6.87" Внатре : 9.17" x 7" x 6.12".Вклучува 4 слоја на пена; 1egg-гајба топ лагер слој, 2 pull & кубат индивидуализира слој, 1 дното солидна подлога слој.IP67 Водоотпорен & Прашина Доказ : Гумена заптивка линии рамката на случај, кога latched затворени создава водоотпорен печат.Иновативни притисок изедначување вентил овозможува случај да брзо equalize на различни воздушниот притисок.Две катанец прилагодлива hasps.Eylar водоотпорен тешко случаи се поддржани од страна на ограничен доживотна гаранција.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата