Masterbuilt MB20100112 Бавно Пушач Додаток на Прилогот, Црна

Masterbuilt MB20100112 Бавно Пушач Додаток на Прилогот, Црна

Това е достапна
DEN 1773.60
Количината на стоката:

Континуирано пушат кога е ладно пушењето или топла пушењето до 275 F.Идеален за пушење сирење, риба, сланина, и jerky.Автоматски загрева дрво чипови со притискање на едно копче.Континуирано дрво се хранат систем обезбедува до 6 часа континуирано чад без претовар.Отстранлив пепел послужавник за лесно расчистување.Стил : Нова Верзија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата