Engber Ергономски Канцеларија Стол Дом - Компјутер Биро, Столици Lumbar Поддршка, Мрежа Високо-Назад Задача Стол со Шетаме-up Оружје и Висина Прилагодливи Дизајн

Engber Ергономски Канцеларија Стол Дом - Компјутер Биро, Столици Lumbar Поддршка, Мрежа Високо-Назад Задача Стол со Шетаме-up Оружје

Това е достапна
DEN 3983.76
Количината на стоката:

Единствени извори и мајчин памук перници обезбеди повеќе cushionings од пена или латекс перници за да се намали вашиот колкот и бедрото болка.Од 360 Осветлување бренд.Ова биро, стол е најдобар подарок за вас и вашите пријатели, совршен студент стол, деца биро, стол, канцеларија стол, задача стол, компјутер стол.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Правоаголни нијанси се 18" висок x 8" широк x 6" длабоко. 【ПРИЛАГОДЛИВИ КАНЦЕЛАРИЈА ЗАДАЧА СТОЛ】Лесно да се прилагоди седиште висина, потпирачи за глава, lumbar поддршка за да се исполнат различни висина потреби,погоден за луѓето од околу 5'5" 6'3".Совршен Избор За Божиќ Подарок, Мајки Ден Подарок, Татковци Ден Подарок, Децата Ден Подарок, Свадба Подарок, Годишнина Подарок, Роденденски подарок, Одмор Подарок и Др.На-исклучување на светлина повлекува.2 инчи,За внатрешна употреба.Секој користи еден максимум 75 вати стандард-медиум база сијалица (не се вклучени).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата