60ml Пијалаци Шприц, Храна-Одделение Контејнер со Капак, Транспарентен, Еднократно, Погоден за Пластична Краток Чаши, кои се Користат за ноќта на Вештерките, денот на

60ml Пијалаци Шприц, Храна-Одделение Контејнер со Капак, Транспарентен, Еднократно, Погоден за Пластична Краток Чаши, кои се Користат

Това е достапна
DEN 321.60
Количината на стоката:

Високо-квалитетни материјали : Тоа се направи на безбеден и висок квалитет на пластика, која може безбедно да се инјектира во пијалоци.Лесен за чистење : само да потрае освен тоа, се мијат со топла вода или да се стави во машина за миење садови, а потоа оставете го да се исуши.Лесен за користење : Само да се стави на шприц или пијалок во шприц и се покрива со капак, да ја стави во мраз кофа да се излади, а потоа да им помогнам на шприц директно во устата.Широк спектар на употреба : на пијалаци шприц е транспарентен, може да се стави различни бои на пијалаци во тоа, додадете повеќе забава за вашите Божиќ, погоден за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, диплома партии, концерти, дипломирањето ноќ, кампување, роденден партии, Барови и други активности.Погоден за лица : се Користи за да го замени обичниот здодевни чаши, нема потреба да ги собереш неуредна чаши, погодна за одмор страни.Одлична за Забава : се Користи за да го замени обичниот и досадна чаши, вие не мора да ги собереш неуредна чаши, погодна за одмор страни.Премиум Материјал : Направен од безбедна и висококвалитетна пластика, може безбедно да се инјектира во пијалоци.Лесен за Чистење : Само да потрае освен тоа, се мијат со топла вода или да се стави во машина за миење садови, а потоа оставете го недопрени за сушење.Лесен за Користење : Само да се стави на шприц или пијалок во шприц и капа, да ја стави во мраз кофа да се излади, а потоа да им помогнам на шприц директно во устата.Широк Апликации : На пијалаци шприц е транспарентен, можете да поставите пијалоци на различни бои во тоа да додадете повеќе забава за вашите Божиќ, која е погодна за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, диплома партии, концерти, дипломирањето ноќ, кампување, роденден партии, барови и други активности.Спецификации : Големина(за) : прошири должина - 26.5 cm/10.43 во, се протегала - 18cm/7.09 in Material : храна-одделение PVCColor : transparent Packing Листа(за опционално) : Шприц*1 Пакување Листа(за опционално) : Шприц*10 Packing Листа(за опционално) : Шприц*30.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата