194327 532194327 Рамен Idler Макара Dixon Им AYP Замена 1015 4A24

194327 532194327 Рамен Idler Макара Dixon Им AYP Замена 1015 4A24

Това е достапна
DEN 220.56
Количината на стоката:

100% Сосема Нов Резервни Единица.Се вклопува Модел : Polulan, Занатски, Husqvarna, AYP, Артикли, Roper.Вклучува : 1 x Рамен Idler Макара, Димензии и Спецификации, ВИСИНА 1-1/2", ID 3/8", OD 3-1/2".Понудата е за Замена Idler Макара на горенаведените Модели.Kumar Bros САД продава Резервни делови со цел да се вклопи Над опрема.Модел : Одговара на Различни Брендови Тревник Mowers Дел Тип : Рамни Idler Макара Гаранција : 6 Месеци Компатибилен Опрема Тип : Косилка за Трева, Јава Трева, Трева Осветленост Дел Број : 532194327, 194327 Компатибилен Опрема Направи : Husqvarna, Poulan, Артикли, Занатски, AYP, Roper.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата