2 Пакет Читање Очила Сина Светлина, Компактен Виткање Читателите За Мажи Жени, Количка За Компјутерски Очила За Читање Случај Вклучени

2 Пакет Читање Очила Сина Светлина, Компактен Виткање Читателите За Мажи Жени, Количка За Компјутерски Очила За Читање Случај Вклучени

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

Вредност утврдена : Вклучува Погодно Поставени на 2 Значи дека Ќе Имаат Еден Пар се Најде Каде и да Сте.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние Обезбедуваме Не Постои Ризик, Грижете Се-Бесплатно Гаранција По Продажба На Услуги За Сите Очила.Голо око е рожницата и леќа се во можност да се блокира овој штетни светлина, затоа сина светлина блокирање очила станува многу важно.Печати на враќање превозот етикета.Тоа е пронајден во сончева светлина и се потребни за чување ни се полни со енергија и во будна состојба, исто така, регулирање на нашите деноноќниот ритам.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.И зголемувањето на бројот на електроника со екрани, како и енергетски ефикасни осветлување, е зголемувањето на нашите изложеност на сина бранови должини, особено по зајдисонце.Прашањето што се поставува иако кога сина светлина доаѓа од вештачки извори во голем несакани количини.Сино светло на видливиот светлосен спектар е пократко во бранова должина (380 - 500 нанометри), со најголема енергија на сите видлива светлина.Печати на враќање превозот етикета.Висок Квалитет на Читање Очила : Ние ги Користиме Водечка Технологија за да Направи Читање Очила за Високо-Квалитетни Производи И Корисничко Искуство.Леќа ширина : 50 милиметри.Задоволството На Клиентите Е Наш Приоритет.Без Ризик Гаранција По Продажба : Во Случај на Било кое Прашање Или Проблем, ве Молиме Контактирајте Со Продавачот Без никакво Двоумење Да се Реши се Додека Задоволство.И зголемувањето на бројот на електроника со екрани, како и енергетски ефикасни осветлување, е зголемувањето на нашите изложеност на сина бранови должини, особено по зајдисонце.Сино светло на видливиот светлосен спектар е пократко во бранова должина (380 - 500 нанометри), со најголема енергија на сите видлива светлина.Подобра Визија За Подобар Свет.Сино Светло за Читање Очила : Анти Штетни Blue Ray и Uv400, ги ублажува Визуелна Замор и Неудобност Од Долги Периоди На Веб Сурфање, Игри и Работа.Метална рамка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата