UTO-Патување-Накит-Организатор-Roll Торба Свитлива Случај Ташна за Патување-Прстени, Ѓердани Нараквици Обетки Светло Виолетова

UTO-Патување-Накит-Организатор-Roll Торба Свитлива Случај Ташна за Патување-Прстени, Ѓердани Нараквици Обетки Светло Виолетова

Това е достапна
DEN 551.76
Количината на стоката:

Ве молиме да ни кажете проблем и ние и ветуваме ние ќе им даде на решение за вас во рок од 24 часа.Секоја торбичка мерки 3.49 фунти(220g).Пакет : Накит организатор*1 и UTO ознака*1, покриени со 1 пластична кеса и 1 dustproof торба.Големина - 15. 1 обетки панел на врвот.Детали рационализација крои.05"(23cm) В Тежина : 0.Мека ткаенина дека не е лесно да pilling.Тоа е нашата намера да понуди НАЈДОБРА услуга за нашите вредни клиенти на .Ве молиме имајте предвид дека накит и да се види додатоци само за прикажување цели.Пакет : Накит организатор*1 и UTO ознака*1, покриени со 1 пластична кеса и 1 dustproof торба.Со UTO чанти, никој не ќе треба да се макотрпна потрага за агенти на убавина и сексапил; голема количина на детали беше фокусирана на внатрешни работи, така UTO чанти обезбеди лесен пристап за Модерната Жена.94"(10cm), се доволно големи за да се одржи вашите различен облик на нараквици. 1 долго zip џеб на дното.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА, Ако има било какви причини причина не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ве молиме да кликнете на "Наредба" на горниот десен агол, се најде вашата нарачка продава од UTO и кликнете на "Прашајте го Продавачот".Стилски лист pendant.Детални рационализација крои.Овој накит се тркалаат, исто така, содржи 4 ѓердани buckled ремени со 1 сегментирано еластична мозок и пошта, 4 прстени buckled ремени, 2 видливи нараквици zip пошта, 1 обетки панел, 1 долго zip џеб и 1 надворешните врати zip џеб.Оваа вештачка кожа се прави отпорни на вода пенетрација и има висока исчезнат отпор.Синтетички.Ве молиме имајте предвид дека накит и да се види додатоци само за прикажување цели.Ве молиме да ни кажете проблем и ние и ветуваме ние ќе им даде на решение за вас во рок од 24 часа.СТП кожа може да се опише како синтетичка кожа или faux кожа или вегетаријанска кожа.Smart дизајн за да ги организирате вашите ѓердани и да се избегне нив twined заедно.Голем Капацитет - Ние обезбедуваме 1 монтажни обетки панел и 1 монтажни долго прстени групата да ги задоволат секојдневните потреби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата