Dorman 31000 Волан Flex Спојка

Dorman 31000 Волан Flex Спојка

Това е достапна
DEN 297.36
Количината на стоката:

Директна замена - ова волан спојка собранието е дизајниран да одговара на оригиналот компоненти потребни за да се врати правилно функционирање на управниот спојување на одредени возила.Ја враќа функционалност - сигурен замена за оригинална собранието оштетени со судир или не успеа поради замор.Трајни изградба - ова собрание е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа волан спојка собранието е дизајниран да одговара на оригиналот компоненти потребни за да се врати правилно функционирање на управниот спојување на одредени возила, и е конструиран од потрошни материјали за сигурен перформанси.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Ford Country Squire : 1987, 1988, 1989] - [Ford LTD Круна Викторија : 1987, 1988, 1989] - [Ford LTD : 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986] - [Линколн Континентална : 1980] - [Линколн Марк VI : 1980, 1981, 1982, 1983] - [Линколн Градот Автомобил : 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989] - [Меркур Колонија Парк : 1987, 1988, 1989] - [Меркур Гранд Marquis : 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989] - [Меркур Marquis : 1980, 1981, 1982].

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата