2000 ПЛУС 4-Во-1 Датум и Порака Печат, Авто-Мастило, ВЛЕЗЕ, ПЛАТЕНИ, ПРИМЕНИ, ФАКС, 1-3/4 x 1-1/8 Впечаток, Црвено и Сино Мастило (032519)

2000 ПЛУС 4-Во-1 Датум и Порака Печат, Авто-Мастило, ВЛЕЗЕ, ПЛАТЕНИ, ПРИМЕНИ, ФАКС, 1-3/4 x 1-1/8 Впечаток, Црвено и Сино Мастило

Това е достапна
DEN 814.80
Количината на стоката:

Црвено и Сино Мастило. 1-3/4" x 1-1/8" впечаток област. 4 Фрази : ВНЕСЕН, се ПЛАТЕНИ, ПРИМЕНИ, ФАКС.Вклучува 5 година датум бендот. 2000 PLUS стандард должност авто-мастило 4-во-1 порака dater карактеристики Влезе, Платени, Примени, Факс порака заедно со датумот.Црвено и Сино Мастило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата