СИНА ЕЛФ Замена Поправка Делови Погодни за PS4 тенок 2000 домаќин напојување N15-160PIA ADP-160CR

СИНА ЕЛФ Замена Поправка Делови Погодни за PS4 тенок 2000 домаќин напојување N15-160PIA ADP-160CR

Това е достапна
DEN 859.20
Количината на стоката:

N15-160 P1 A ADP-160 CR Напојување Единица Замена за Sony Play Station 4 PS4 Тенок Конзола CUH-2015 A.N15-160 P1 A ADP-160 CR Напојување Единица Замена за Sony Play Station 4 PS4 Тенок Конзола CUH-2015 A.nput Напон : 100-240 V 50/60 Hz Излез Напон : +12 V 2.5 A. Сите компоненти се рака тестирани и двојно проверени.ве молиме имајте во предвид оваа точка е на Расклопување делови од оригиналниот уред. (може да се добие малку гребнатини) ако предвид состојбата, ве молиме да не се цел на оваа.Погоден Модел : За PS4 2000 модел ADP-160 CR/N15-160 P1 A.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата