15PCS Вештачки Еукалиптус Лисја Лажни Растенијата Гранки Faux Зеленило Реалниот Допир за Цветни Аранжмани во Вазна Букети Farmhouse Свадба Зеленило Оркестарот ( Високи 18.11

15PCS Вештачки Еукалиптус Лисја Лажни Растенијата Гранки Faux Зеленило Реалниот Допир за Цветни Аранжмани во Вазна Букети Farmhouse

Това е достапна
DEN 359.04
Количината на стоката:

✔"Она што е Во Кутијата" Вклучени 15 компјутери вештачки зелена еукалиптус лисја произлегува.Секој еукалиптус матични е 18.11 инчи висок со 34 остава околу.Спакувани во мат патент кеси. ✔"Без Одржување", Направен од Високо-притисок на полиетиленски, прав садење технологија е усвоен за да се создаде природен ладен зелен на листовите.Вештачки еукалиптус лисја изгледаат толку реално.Нема потреба од било сонце, вода или вештачко ѓубриво, секогаш има свеж изглед букет без трошоците за одржување. ✔"Широк Collocate Избор"Има широк collocate избор со други цвеќиња, можете да ги преуредите сега и повторно за мешавина нов изглед.Совршена комбинација на artifical Природни уметност да се акцент на вашиот простор за живеење. ✔"Погодна Прилика"Вештачки Еукалиптус Лисја се совршена декорација за јадење маси, спални соби, ходници полици за книги, бањи, windowsills и може да се користи за свадба букети украси и прослави. ✔" Најдобра Услуга на Клиентите", Ние се грижиме за вашето чувство длабоко и отстапување да се создаде природен живот во вашиот дом, па ако за било каков проблем со предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Вклучени 15 компјутери вештачки зелена еукалиптус лисја произлегува.Секој еукалиптус матични е 18.11 инчи висок со 34 остава околу.Спакувани во мат патент кеси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата