Zuvas Лажни Растенија 6 Пакети Мали Вештачки Пластични Растенија Поставени Дома Декор Мини Potted Faux Цвеќиња и Трева Зеленило, Остава за Бања за Статистика Табела Полица

Zuvas Лажни Растенија 6 Пакети Мали Вештачки Пластични Растенија Поставени Дома Декор Мини Potted Faux Цвеќиња и Трева Зеленило,

Това е достапна
DEN 359.76
Количината на стоката:

РЕАЛНА РАСТЕНИЈА ОРКЕСТАРОТ : овие lifelike вештачки растенија се направени од високо-квалитетни пластични, со некои хартија прав раскошен на лисјата се појавува повеќе реални.Не-токсични боја нема да избледи со текот на времето, и пластични тенџере е лесно да се чисти и нема да биде скршен.ОДРЖУВАЊЕ-СЛОБОДНО : 6 пакети faux растенија и садови се залепени цврсто заедно.Лесно да се грижи за оваа мала вештачка faux растенија, без да се грижите за сончева светлина, често наводнување, градинарски, или други одржување.МИНИ СИМПАТИЧНА СОБА ОРКЕСТАРОТ : овие шарени potted растенија даваат шарм и допир на природата во вашиот дом и канцеларија.Уживаат во долги последните убавината на лажни растенија затворен, совршен за вашето биро, прозорецот или книга полица агол украс, и не заземаат премногу простор.ДЕЛИКАТНА ГОЛЕМИНА : лажен цвет билка цвет растенијата димензија е околу 2,5 W x 5 H инчи.Пакет се вклучени : 6 компјутери растенија сет (Бела/ Светло Розова/ Розова/ Портокал/ Виолетова/ Зелена Цвеќиња).РАЗНОВРСНА ДЕКОРАЦИЈА : мали лажни растенија за соба естетски, овие затворен растенија оркестарот се погодни да се прикаже на екранот на вашиот публикации, бања полица, кафе на маса, кабинет, counter простор, работната маса, кујна, дневна соба, foyer, итн. 6 поставува вештачки цветни растенија со бела пластика тенџере.лажни цвет билка цвет растенијата вкупната димензија е за 4 W x 4 H инчи.Идеален Подарок.Напомена : .на садови е изработен од пластика.вметната во садови цврсто.Faux растенијата и тенџере се залепени цврсто заедно, лесно да се грижи за.Уживаат во долги последните убавината на лажни билка растенија, совршен за вашиот десктоп, прозорецот или полица агол, и така натаму. 6 поставува вештачки цветни растенија со бела пластика potfake цвет билка цвет растенијата вкупната димензија е за 4 W x 4 H инчи.П : тие Ќе се навлажни, ако јас ги стави на бања полица?.О : Ова мини вештачки растенија собата е направен од високо-квалитетна пластика,може да се стави каде што треба.П : Дали тие изгледаат добро во канцеларија?.А : добра за насловна & канцеларија десктоп украси, и нема потреба од одржување.Десктоп Оркестарот.Мала маса на растенијата се дизајнирани за внатрешна декорација, со реални изглед, позајми прекрасни шарм во вашиот дом и канцеларија.Публикации Оркестарот.Шарени мини растенија поставите носи чувство на природата, одржување на свеж изглед во сите сезони, совршен за домашната канцеларија, дневна соба публикации декорација.Бања Оркестарот.ЈП пластични садови се лесни за чистење, и нема да се навлажни и скршен лесно.Високо квалитетни пластични може да се задржи подолго време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата