Наочари Michael Kors МК 4067 У 3015 Транспарентни, Јасни, 55/16/140

Наочари Michael Kors МК 4067 У 3015 Транспарентни, Јасни, 55/16/140

Това е достапна
DEN 1399.44
Количината на стоката:

Пластична рамка.композитни леќа.не-поларизирани.Леќа ширина : 55 милиметри.Леќа висина : 43.1 милиметри.Мост : 16 милиметри.Рака : 140 милиметри.Бренд : Michael Kors Модел : Санта Клара; MK4067 U Стил : Целосна Rim Квадратни.Рамка/Храм Боја : Бриши/Златни - 3015 Големина : Леќа-55 Мост-16 Б-Вертикална Висина-43.1 ЕД-Ефективна Дијаметар-59.4 Храм-140mm Пол : Жените. 1-Година Производителот Гаранција Рамка Материјал : Пластични Geofit : Глобална База : База 4. Рецепт-подготвени.Направен Во : Увезени.Michael Kors САНТА КЛАРА MK4067 U Eyeglass Рамки 3015-55 - Транспарентни и Јасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата