Еластична Бенд за Перики, 5Pcs Headbands за Перики Рабови со Магија Лента, Перика Зафат Бенд со 6 Перика Капи и 1 Перика Коса Работ Четка, Edge Врска Бенд за Бебе Коса Фронтале?

Еластична Бенд за Перики, 5Pcs Headbands за Перики Рабови со Магија Лента, Перика Зафат Бенд со 6 Перика Капи и 1 Перика Коса Работ

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

【Удобно Материјал】-Овие еластична headbands за перики се направени од ултра-фини полиестер влакна, меки и удобни на површина, ќе не направи штета на вашата кожа.На перика зафат бенд е еластичен со висока еластичност. 【Големина Детали】-перика На работ еластична бенд е 60cm/23.6 инчи во должина, имаме 2.5 cm/1inch, 3.5 cm/1.5 инчен во ширина за да го изберете, прилагодлив магија вратоврска на крајот така може да се прилагоди на должината за да ви одговара. 【Она што Ќе Добиете за】-Постојат 5pcs перика работ еластична headbands, 6pcs перика капи и 1 коса работ четка, доволно за вашата дневна замена, перика headbands и перика капи се дише и издржлива, па можете да ги користите за долго време. 【Перика Капа & Перика Четка】-Перика капаците се направени од мека ткаенина, дише, тенок и лесен, и впивање пот, погоден за повеќето глава големини.На перика четка може да се контролира на краевите на косата, а исто така може да се користи како веѓа четка. 【Широка Примена】-Овие перика зафат еластична бендови можат да се применат за да се перики, чипка фронтален, чипка затворање и повеќе одговара на нашиот перика капи за да го направите перики или носат различен стил перики.Можете да обезбеди перики со овие сет на перика додатоци.Карактеристики : . -Овие еластична headbands за перики се направени од ултра-фини полиестер влакна, меки и удобни на површина, ќе не направи штета на вашата кожа. -Оваа група на перика headband може да се спречи вашиот перика од испаѓање или лизгање настрана особено треба да се носат перика за долго време. -Перика еластична бенд е мека и удобна, перика капи е дише и со висока еластичност. -Обновливи перика работ headband и перика капа сет. -Универзална големина одговара на повеќето глава големини, и headband е прилагодлив. -Убаво додатоци за носење перики, да им помогне да се обезбеди вашите перики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата