NESTLADY Банана Чипови 227g/8oz - Сушено Овошје, Собрани во Филипини ,Спакувани во САД

NESTLADY Банана Чипови 227g/8oz - Сушено Овошје, Собрани во Филипини ,Спакувани во САД

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

✅Производ на Филипини. ✅Кога сакате да додадете обилен излив на вкус вашиот трага микс, granola или ужинка микс, сушени банани чипови се одличен додаток. ✅Тие придонесуваат слатка, овошен вкус на жита или овес.Стави нов спин на вашиот традиционалната салата со додавање овошје банана чипови на микс.Тие се пријатни снек сите сами по себе. ✅ЧУВАЊЕ : да се чува на ладно, суво место. ✅АЛЕРГЕН ИНФОРМАЦИИ : Произведени на заедничка опрема со кикирики, соја, дрво јатчесто овошје, млеко, јајца, пченица и сурутка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата