Следното Ниво Премиум Одговара Екстремни Мека Rib Поврзана Џерси Т-Маица

Следното Ниво Премиум Одговара Екстремни Мека Rib Поврзана Џерси Т-Маица

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

100% Памук. 100% чешлани ringspun памук парична казна џерси. 4.3 оз. 32 синглови.ткаенина laundered за намалена намалување.Хедер Сива 90 Памук/10 Поли. 100% чешлани ringspun памук парична казна џерси; 4.3 мл.; 32 синглови; ткаенини laundered за намалена намалување; Хедер Сива 90 Памук/10 Поли; 1 × 1 бебе rib-сплетам поставена во јака; Солза-далеку етикета; Одберете бои до 4xl; Sideseamed.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата