Persol Po3019s Плоштадот Очила За Сонце

Persol Po3019s Плоштадот Очила За Сонце

Това е достапна
DEN 3002.88
Количината на стоката:

Композитни.Увезени.Ацетат рамка.Стаклена леќа.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 52 милиметри.Леќа висина : 40.6 милиметри.Мост : 18 милиметри.Рака : 140 милиметри.Овој плоштад во облик стил доловува основните вредности на брендот е збирки со текот на времето.Благодарение на домот стрелки и Meflecto систем, овој модел е комбинација на екстремни функционалност со беспрекорна елеганција.Посетете ја нашата Persol Бренд Продавница - кликнете на Persol логото погоре, за да видите нашиот целосен асортиман.Објектот облик : Плоштад.Целна пол : унисекс.Овој плоштад во облик стил доловува основните вредности на брендот е збирки со текот на времето.Благодарение на домот стрелки и Meflecto систем, овој модел е комбинација на екстремни функционалност со беспрекорна елеганција.Дизајниран и направена во Италија, Persol - од италијанскиот "per il единствена" што значи "за сонце" - е омилен меѓу вкус на одлуки и познати личности за нејзината беспрекорна се вклопуваат и неверојатна јасност.Брендот е патентиран Meflecto храмови нудат сигурна одговара, додека кристал-калено " очила со леќи да се обезбеди заштита со нарушување-слободен визија.Со бренд карактер што најдобро може да се опише како елегантен, ексклузивни, стилски и уникатен, Persol продолжува да оди подалеку трендови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата