Сју Spargo Ellana Волна Мешавина Тема за Вез - Девет 70-Двор Spools, се Совпаѓа Со Куќа Colorway 1 Волна Applique Пакет

Сју Spargo Ellana Волна Мешавина Тема за Вез - Девет 70-Двор Spools, се Совпаѓа Со Куќа Colorway 1 Волна Applique Пакет

Това е достапна
DEN 1226.40
Количината на стоката:

Девет spools од Волна-Акрил мешавина конец, 70 метри секој.Овие волна тема пакети се обоена за совршено да одговара на боите на Тужи Spargo "Куќа" волна applique пакет во Colorway 1. Не само што ќе ви се појави апликација лесна но бои ќе комплимент едни со други убаво на било projec.Овој пакет содржи нишка бои EN 08, 10, 13, 18, 22, 36, 49, 54, и 59. Овие волна тема пакети се обоена за совршено да одговара на боите на Тужи Spargo волна applique пакети на соодветното име.Не само што ќе ви се појави апликација лесна но бои ќе комплимент едни со други убаво на секој проект.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата