Легални Животот Дете Летање Прстени [2 Pack] Летаат Директно & Не Боли - 80% Полесни Од Стандардните Летечки Дискови - го Замени Екранот Време со Здрава Семејна Забава - С?

Легални Животот Дете Летање Прстени [2 Pack] Летаат Директно & Не Боли - 80% Полесни Од Стандардните Летечки Дискови - го Замени

Това е достапна
DEN 551.76
Количината на стоката:

Како што се гледа на ABC, NBC, CBS И FOX, Легални Флаери се На Светот е Најлесен Флаери Да се Фрли & Фати!Совршен за мали деца!Нашиот уникатен дизајн лета директно и да бидат фатени во најмалата на рацете, на вашиот зглоб, па дури и ногата!.СТОП ЗА ПОВРЕДА НА ПРСТИТЕ!На само 33g, овие најдобро продаван летање играчки 80% полесни од стандардните летечки дискови, што значи безбедно, удобно фаќа.Децата Сакаат Легални Флаери и така ќе ти!Оваа две пакет доаѓа со едно црвено и едно сино летање прстен!.Добиете надвор и да игра!Оставете видео игри и телефон внатре.Уживајте часа на отворено забава со вашето семејство и пријатели!Идеален за играчи од сите возрасти и нивоа на вештини.Се игра во секое време и насекаде.Тие дури и плови во вода, што ги прави голема плажа, езеро и базен играчки.Жал ми е куче сопственици, овие се само за луѓето.СОВРШЕН РОДЕНДЕН ПРЕТСТАВУВА И ЛЕТО ИГРАЧКИ!Секој 2-пакет на Легални Флаери доаѓа во полна боја на подарок кутија и се сакан од децата од сите возрасти : 3-12 години и забава за возрасни премногу.Купи сега со доверба.Легални Флаери се направени во САД и илјадници 5-ѕвезда коментарите.Но, ако не сте 100% задоволни од било која причина, едноставно да го вратите вашиот Легални Флаери за ЦЕЛОСНА НАПЛАТА без прашања праша.Кликнете на Додади во Кошничка копчето за сега.Ќе бидат среќни што не!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата