Круг Ѕид Бања Огледало Виси Огледало | Ѕидот Монтирани Суета Огледало | Круг шминка Облекување Огледало | Ѕидот Декоративни Огледало | Дрво Рамка (Боја : Орев, Големи?

Круг Ѕид Бања Огледало Виси Огледало | Ѕидот Монтирани Суета Огледало | Круг шминка Облекување Огледало | Ѕидот Декоративни Огледало

Това е достапна
DEN 2299.20
Количината на стоката:

Материјал : Цврсти и издржливи HD огледало стакло + Цврсто дрво рамка(На долниот дел на рамката е 9cm/7.8 cm длабоко и може да се одржи мали предмети).Карактеристики : огледало прифаќа меѓународни професионални сребро позлата технологија за да направи слики clearerand реални,мазна површина, брзо fogging.Применливи место : Голем круг ѕид огледало го зголемува осветлувањето и визуелно се проширува во вселената.Совршен за вашиот Дом, Канцеларија, Училиште, Градинка, Хотел, во Болница.По-продажбата на услугата : Сите бања огледала може да има 1 Година бесплатен гаранција и целосно враќање на средствата.Ризикот од штета е на товар на нас, може да се купи со доверба.Димензии : Дијаметар од 70cm | Боја : Орев.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата