Burndy YA2CL6-КУТИЈА Една Дупка Hylug Код Диригент Стандард Барел Бакар Компресија Терминал, #2 AWG Диригент, 1/2 Студ Дупка Големина, 0.73 Јазик Ширина, 2.32 Должина,Браун

Burndy YA2CL6-КУТИЈА Една Дупка Hylug Код Диригент Стандард Барел Бакар Компресија Терминал, 2 AWG Диригент, 1/2 Студ Дупка Големина,

Това е достапна
DEN 144.24
Количината на стоката:

Бакар компресија терминал.УЛ Наведени и АДС уверение. 600 Volts до 35 k V.Диригент : #2 AWG.Една дупка hylug код диригент стандард барел бакар компресија терминал.УЛ Наведени 90 степени C, 600 Volts до 35 k V. 45 Степени и 90 степени агли се достапни.Диригент : #2 AWG, 35 квадратни mm.На MM2 диригент големини наведени се препораки за Класа 2 диригент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата