Mandoline Slicer за Храна и Зеленчук, Huolewa Прилагодливи Дебелина Кујната се Безбедни Парче Julienne Зеленчук Хеликоптер Машина Dicer за Овошје/ Компир/ Кромид/ француски Фрај Slicer

Mandoline Slicer за Храна и Зеленчук, Huolewa Прилагодливи Дебелина Кујната се Безбедни Парче Julienne Зеленчук Хеликоптер Машина

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

【Високо-Квалитетни Растителни Slicer】 кујната Зеленчук Машина е, направени од храна одделение АБС материјал и нерѓосувачки челик, BPA-free, без токсични и мирис, која го задржува оригиналниот вкус на овошје и зеленчук.'Рѓа отпорни на сечилото го задржува жилет острината за свежи, мазна сечење и хелиум.Направи готвење полесно!!!. 【Мултифункционален Храна Slicer】 На Зеленчук хеликоптер се состои од 5 слободно меѓусебно ножеви, кои може да се користи за парче, коцки, julienne или matchstick и други форми.Сечилото има 5 спецификации : (1.5 мм, 2,5 mm, 3.9 мм се 3 големини на парчиња), ( 3мм, 6mm се 2 големини на shreds).Можете да ги прилагодувате и намалување на повеќето видови на зеленчук, овошје и замрзнато месо, ви овозможат совршено чорба, супа, салата , зеленчук, жешко тенџере, па дури и домашен чипс. 【Хуманизирано Дизајн】 Во дното, на контејнер на овој зеленчук хеликоптер поседува 4 не се лизга нозе, кои можат да цврсто си го цица на countertop да се одржи стабилноста.Внимателен се справи со дизајн усвојува теорема на потпора за да се олесни притискање, само стави измиен зеленчук во исхраната цевка, тогаш може да се намали од обликот што го сакате, тоа е многу лесно да се работи и многу повеќе напор. 【Лесно да се Чисти】 Зеленчук slicer компактен дизајн е лесно да се свитка и продавница во кабинет или фиока за простор за заштеда.Сечилото е лесно да се биде disassembles и чисти, и се снабдува со четка може да се чистат остатоците на сечилото.Иновативен дизајн ги чува вашите раце нула контакт со ножеви, го направат вашиот готвење повеќе побезбеден!. 【100% Ризик Задоволство Гаранција】 Нашиот зеленчук парче хеликоптер ќе биде не само еден од суштинско значење помошник во кујна, но исто така и голем подарок за жена, семејство и пријатели!Нашиот зеленчук машина понуда 180 дена гаранција, ве молам само да се купи со целосна доверба!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Qt впие и вриење тоа.ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛАМ : .На mandoline slicer ножеви се многу остри.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе го чистите.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА : .Производ Димензии : 15.4x8.7x8.2 инчи.Објектот Тежина : 1.74 раздразнените синдром на дебелото црево.Материјал : не ' Рѓосувачки челик и ABS Пластика.Висина : 15.4 инчен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата