GARASANI Преносни Интерденталните чепкалки за заби, Заби се Држи Четка Забите Орална Нега Чисти Забите Храна Остатоци 18 Зема по Пакет. 10-Пакети (Вкупно 180 Зема)

GARASANI Преносни Интерденталните чепкалки за заби, Заби се Држи Четка Забите Орална Нега Чисти Забите Храна Остатоци 18 Зема по

Това е достапна
DEN 213.60
Количината на стоката:

Отстранување на плак, каде што вашата четка може да го постигне.Може да се користи како интерденталните четка или toothpick.На toothpick кутија е плоштад главата штекер дизајн, погодно за вас да се извади чепкалки за заби.Dual-главата дизајн е за лесно да се отстрани преостанатите заби со повреда на непцата.Висок квалитет 2-начин пластика, должината на toothpick е 6.5 cm, доволно долго.Здрави и без мирис.Компактен, лесен и пренослив.Ергономски дизајн.Големина : Вкупно 180 Зема.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата