Jak BBQ J 1001 Јаглен Tripod Бразилецот Постави Премиум Tripod Скара Поставите Кампување Tripod за Надворешна камперски оган Tripod Кампување Tripod за Готвење Tripod Скара за Campfire

Jak BBQ J 1001 Јаглен Tripod Бразилецот Постави Премиум Tripod Скара Поставите Кампување Tripod за Надворешна камперски оган Tripod

Това е достапна
DEN 1919.76
Количината на стоката:

????КВАЛИТЕТ - ACTIVA Индијана вртливата скара има enamelled оган јама со три нозе, три стабилни нозе и висина-прилагодлив синџир ја воочи големината.Хром-обложено скара решетки има дијаметар од 18 инчи. ????ФЛЕКСИБИЛНОСТ - На ACTIVA Индијана може да се користи како класичен вртливата скара со скара решетки или како Dutsch Рерна скара.Висина-прилагодлив синџир ја воочи големината и исто така им овозможува на гулаш литургија да биде прикачен. ????КОРИСТЕЊЕ СО ХОЛАНДСКИ РЕРНА ТЕНЏЕРЕ - Употреба на вртливата скара со холандски фурна тава.Разни јадења, како што се braised говедско месо, чорби и леб се успех во холандскиот Рерна. ????Се КОРИСТИ СО УНГАРСКИ Гулаш Литургија - Употреба на вртливата скара со унгарски гулаш литургија.Одлична алтернатива на класичните бразилецот од месо, колбаси и риба - таква литургија може да се користи како тенџере супа, mulled вино тенџере или гулаш тенџере. ????DETAILS - 1 x tripod, 1 x висина-прилагодлив синџир ја воочи големината, 1 x скара решетки Ø 18inch, 1 x оган јама. ????КВАЛИТЕТ - ACTIVA Индијана вртливата скара има enamelled оган јама со три нозе, три стабилни нозе и висина-прилагодлив синџир ја воочи големината.Хром-обложено скара решетки има дијаметар од 18 инчи. ????ФЛЕКСИБИЛНОСТ - На ACTIVA Индијана може да се користи како класичен вртливата скара со скара решетки или како Dutsch Рерна скара.Висина-прилагодлив синџир ја воочи големината и исто така им овозможува на гулаш литургија да биде прикачен. ????КОРИСТЕЊЕ СО ХОЛАНДСКИ РЕРНА ТЕНЏЕРЕ - Употреба на вртливата скара со холандски фурна тава.Разни јадења, како што се braised говедско месо, чорби и леб се успех во холандскиот Рерна. ????Се КОРИСТИ СО УНГАРСКИ Гулаш Литургија - Употреба на вртливата скара со унгарски гулаш литургија.Одлична алтернатива на класичните бразилецот од месо, колбаси и риба - таква литургија може да се користи како тенџере супа, mulled вино тенџере или гулаш тенџере. ????DETAILS - 1 x tripod, 1 x висина-прилагодлив синџир ја воочи големината, 1 x скара решетки Ø 18inch, 1 x оган јама.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата