XZGDEN Ѕидни Декорации, 3Д Луксузни Орхидеи Метал Ѕид Оркестарот, Големиот 63 Креативни Цвет Ѕид Виси Pendant Скулптура, Злато Остава Ѕид Уметност Декорација за Хотел Кафе

XZGDEN Ѕидни Декорации, 3Д Луксузни Орхидеи Метал Ѕид Оркестарот, Големиот 63 Креативни Цвет Ѕид Виси Pendant Скулптура, Злато Остава

Това е достапна
DEN 19620.00
Количината на стоката:

ОРИГИНАЛЕН ПОДАРОК : Овие се идеален, како подарок, бидејќи тие доаѓаат во убава пакет, кој е совршен за да се надарени.Оригинални подароци за жени на родендени, Божиќ, Денот на Вљубените и на Денот на Мајката.Изненадување вашата сопруга, баба, девојка или мајка со овој голем дар.Дома Декор : Златна цвеќе оркестарот, ја имитира три-димензионални цвеќиња.Непречено 3 D линии се збогати испреплетување слоеви на mottled цвеќиња, и светлината и сенките додадете уметничко значење.Три-димензионални линии, полн круг 3 D смисла.Уникатен Дизајн : Злато и мистериозна Орхидеи, Виси тоа може да донесе удобност и природен живот на вашиот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата