ЦРНА+ДЕКЕР BCRK17B Компактен Фрижидер Енергетска Ѕвезда Една Врата Мини Фрижидер со Замрзнувач, 1.7 Кубни Метри, Црна

ЦРНА+ДЕКЕР BCRK17B Компактен Фрижидер Енергетска Ѕвезда Една Врата Мини Фрижидер со Замрзнувач, 1.7 Кубни Метри, Црна

Това е достапна
DEN 2356.80
Количината на стоката:

КОМПАКТЕН т заземаат премногу подот (17.5" x 18.5" x 19.7"). 33.1 lbs.Се вклопува ненаметливо им ги во колеџ ученичкиот дом, RV, стан, гаража, camper или во подрум.Прилагодливи Термостат за Контрола (32 степени Целзиусови по најниска поставување).Прирачник Се Одмрзне.Вдлабнати Врата Се Справи.R600a Ладилни, Не Осиромашување На Озонската Обвивка.ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА на Сертифициран - најефикасен 2020 година. Достапни во црна, од нерѓосувачки челик, и бела боја.Боја : Црна | Стил : Мини Фрижидер ЦРНА+ДЕКЕР 1.7 Кубни Нога Енергија Ѕвезда мини фрижидер има мала меморија што го прави погоден за или ставање на подот, контра, биро или само за никаде во место каде просторот е обично секогаш во премиум.Совршен за чување на вашите омилени пијалоци, нега пакет оброци од дома или забите после тоа доцна во ноќта храна се кандидира.Организира тоа како што гледате се вклопуваат и ќе бидете изненадени колку тоа се вклопува.Таму е посветен замрзнувач оддел за тоа подготвен-да-јадат замрзнати оброк и пивце на вашиот омилен сладолед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата