Кар Целото Жито Крекери, 7 Унца

Кар Целото Жито Крекери, 7 Унца

Това е достапна
DEN 142.80
Количината на стоката:

Овие кар крекери се направи празник партии, свадба приеми, родендени, па дури и помалку формални моменти повеќе посебни.Полн со вкус и едноставно прекрасен.Совршен за излети, бранч, девојки или момци ноќ, концерти, роденден партии, пензионирање партии, вечера партии, закуски, книга клубови, potlucks, и повеќе.На кар крекери се печени од 100% интегрални житарки.Кар е производството на овие прекрасен крекери од 1831. Овие петарди се совршен додаток за секое семејство се заедно, партија, собирање, пикник, булчински туш, бебе туш, и многу повеќе!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата