Среќни се Занимава~ 3 Pack - Тиква Зачин Sachet Пакети - произведено во САД

Среќни се Занимава~ 3 Pack - Тиква Зачин Sachet Пакети - произведено во САД

Това е достапна
DEN 238.80
Количината на стоката:

3 ПАКЕТ.Најдобар Квалитет кесички на пазарот денес со најдолг долготраен мирис.Никој не може да му одолее на богат мирис на buttery тиква леб со навестувања на цимет и карамфил.Одлично за автомобили, плакари, салон фиоки, бањи, vacuums, и подарок кошеви.Уживаат во mouthwatering мирис на тиква леб свежо од печка, со навестување на цимет и зачини за да се заврши.Доаѓањето на есента го прави овој sachet совршен избор за овој период од годината!.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Не се за човечка исхрана.Да се чува вон дофат од децата.Содржина може да предизвика промена на бојата или штета, ако стапите во контакт со материјали, килими, мебел и други апарати за домаќинство површини.Никој не може да му одолее на богат мирис на buttery тиква леб со навестувања на цимет и карамфил.Одлично за автомобили, плакари, салон фиоки, бањи, vacuums, и подарок кошеви.Ако сте љубители на Тиква Зачин колку што правам тогаш ова е за вас.Јас сега може да се чуствува како да е Падот на целата година.Тие, исто така, трае ЗАСЕКОГАШ Како буквално, тие се неверојатни!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата