Stens 280-093 Тешки-Должност Рамен Idler, Троја-Bilt 1752354, Пластика, 0.375 ID, 5.0625 Ширина

Stens 280-093 Тешки-Должност Рамен Idler, Троја-Bilt 1752354, Пластика, 0.375 ID, 5.0625 Ширина

Това е достапна
DEN 680.40
Количината на стоката:

Материјал : Челик.Единица грофот : 1.0. Пакет Димензии : 12.192 L x 2.794 H x 13.462 W (сантиметри).Земја на Потекло : сад.Stens 280-093 Stens Тешки-Должност Рамен Idler.Го ЗАМЕНУВА OEM : Троја-Bilt : 1752354 Height : 7/8", ID : 1/2", OD : 5 1/16", Материјали : Челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата