Saucony Жените Слобода ISO Работи за Чевли

Saucony Жените Слобода ISO Работи за Чевли

Това е достапна
DEN 1056.96
Количината на стоката:

100% Изведуваше водат мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Прва целосна должина EVERUN midsole.Конструирани се водат мрежа горниот.ISOFIT за динамичен одговара.TRI-FLEX Кристал Гумени Outsole.EVERUN Целосна Должина Midsole, EVERUN Врвот единствена, Конструиран водат мрежа, ISOFIT Изградба, Кристално Гумени Outsole.Нашите иновативни работи досегашното искуство потребно за лет во Слободата ISO.Со прва целосна должина Everun midsole, Слободата ISO испорачува повеќе енергија со секој чекор, додека, пак, едвај-таму горниот држи нога и исчезнува среден рок.Ослободете потенцијал на секој работи во сосема нов Слобода ISO.Saucony е меѓу најпочитуваните имиња во трчање.Ние нудиме широк спектар на трчање и одење чевли, секој со Saucony марка одговара, се чувствуваат и перформанси.Ние сум поминал години проучување на биомеханиката на врвни спортисти.Нашата цел?Да се развијат креативно инженерство на системи кои зголеми вашиот настап во вашата специфична активност, што ќе ви овозможи да се фокусирате на активност наместо на опрема.Од нашите истражувања се многу иновативни Saucony концепти.Напредни технологии-како Grid, првата единствена-базирани стабилност и амортизирање систем-да се обезбеди предност на спортистите од сите типови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата