Не се Лизга Бања Килими Мат Акварел морска ѕвезда Удобност Кат Тепих Бања Килим Doormat за Дневна Соба, Детска Соба, Бебе Соба, Девојки Соба, и Расадник 39 x 20 Инчи

Не се Лизга Бања Килими Мат Акварел морска ѕвезда Удобност Кат Тепих Бања Килим Doormat за Дневна Соба, Детска Соба, Бебе Соба, Девојки

Това е достапна
DEN 2332.80
Количината на стоката:

МАТЕРИЈАЛ : кујната килим тепих, има супер мека површина, сунѓерот interlayer, не се лизга пластични места дното, што не е лесно да се движите, побезбеден и потрајни.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 39 x 20 Инчи.Голема кујна килим да застане пред да потоне да се направи за чистење или prepping оброци, исто така, совршен област кујна килим мат за бања када.МЕКА АБСОРБЕНТА : Со висока густина простор еластична памук interlayer е вода-апсорбирање, мека на допир, парична казна пената, не топка, и не избледуваат.Средината interlayer е висока густина мемориска пена, која може ефикасно да се ослободат нога притисок.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : мат килим може да се широко се користат во разни прилики, како што кујна, бања, дневна соба, суета, студија соба, ходникот, спална соба, балкон, пред мијалник, када, затворен и отворен итн, исто така може да се користи за домашно милениче килими.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Да се мијат или машина изми, носат-отпорни, не lint.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : Полиестер, Големина : 39 x 20 Инчи КАРАКТЕРИСТИКИ : кујна, бања килим тепих, има супер мека површина, сунѓерот interlayer, не се лизга пластични места дното.Високата густина простор еластична памук interlayer е вода-апсорбирање, мека на допир, парична казна пената, не топка, и не избледуваат.Средината interlayer е висока густина мемориска пена, која може ефикасно да се ослободат нога притисок.Подот мат апсорбира вода и суши брзо, овие душеци килими може да се широко се користат во различни ситуации, како што се бања, кујна, дневна соба, суета, студија соба, ходникот, спална соба, балкон, пред да потоне, затворен и отворен итн, исто така може да се користи за домашно милениче килими.Машина Перат & рачен перење.Миење под ладна вода, а не жешка вода.Со цел да се преносни логистичка транзит, ние ќе се свитка мат, таму можеби некои набори во мат назад кога ќе примите тоа, ве молам само да тресат тоа тивко и рамен, тогаш огради ќе исчезне неколку дена подоцна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата