Cuddl Duds Жените Softwear со се Водат Долги Ракави Екипажот Вратот Врвот

Cuddl Duds Жените Softwear со се Водат Долги Ракави Екипажот Вратот Врвот

Това е достапна
DEN 647.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 93% Модални, 7% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Полите хитови на ниско ниво на колкот.Мазна тело-hugging одговара идеален за раслојување.Лесни удобност и топлина без големо.Долг ракав екипажот вратот и горниот кој ултра-мека ткаенина и се водат за удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата