Перење Забавува со Поделени Лагер Торба; Расклопна Перење Кошница со Тркалање Lockable Тркала; Облека Забавува со Метална Рачка; Перење Sorter со Отстранлив Лагер Торба (С

Перење Забавува со Поделени Лагер Торба; Расклопна Перење Кошница со Тркалање Lockable Тркала; Облека Забавува со Метална Рачка;

Това е достапна
DEN 1271.76
Количината на стоката:

★【Изграден со Тешки Возен Lockable Тркала】 На перење попречи е изграден со тешки тркалање тркала и тогаш лесно може да се транспортираат.Покрај тоа, на тркалата на облека забавува се lockable; можете лесно може да се стабилизира тоа кога не треба да ја преместите. ★【Изграден со Поделени & Отстранлив Лагер Торба】 облека попречи е изграден со поделени лагер торба со цел што можете да ги сортирате облека и играчки.Уште поважно, на лагер торба е пренослив, така што е погодно да се состави и измиени. ★【Поголем Капацитет и да Добиете Облека Организиран】 На перење попречи на Димензии : 23.4" L x 14.2" W x 29.1"H (59.5×36×73.8 cm).На перење sorter на Капацитетот е околу 29 Литри/110 L.Max.Капацитет : 55 кг. ★【Погодна за Многу Наврати】 На перење кошница е идеален за многу прилики, како на пример спалната соба, плакари, дневна соба и перална.Тоа може да се користи како перење кошница и играчки кошница како ви се допаѓа. ★【Топло Совети】 ве Молиме слободно контактирајте со нас ако има било какви прашања, ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.На Перење Sorter има товарот спектар на 55lbs да се избегне деформација на перење кошница предизвикани со ставање на тешки предмети.Избегнувајте поставување на остри објекти за да се спречи гребење на производот.Одржување Настава : .На Перење Sorter има товарот спектар на 55lbs да се избегне деформација на перење кошница предизвикани со ставање на тешки предмети.Избегнувајте поставување на остри објекти за да се спречи гребење на производот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата